Bir Klima Servisinden Beklediğiniz Her Şey Vestel Klima Servisinde

Vestel klima servisi bir servisinin sahip olması gereken standartlar konusunda sizleri bilgilendiriyor. Amacınız sahip olduğunuz klimadan maksimum oranda verim almak, enerji sarfiyatından tasarruf sağlayarak bütçenizi korumaksa cihazınız ile ilgili olarak bazı hususları özellikle dikkate almanız gerekmekte.

Vestel Montaj Servis

Sahip olduğunuz klimanın montajı en doğru şekilde yapılması gerektiğini belirtelim. Mekanın mimarı özellikleri, dekor ve güvenlik kaygıları göz ardı edilmemeli. Ekibimiz, cihazınızın kurulumuna başlamadan önce, ilk olarak cihazın kullanılacağı alana gelerek keşif uygulamalarını yapmaktadır. Sonrasında onayınızda alınarak cihazınız için en uygun olan yere monte edilir. Öncelikli olarak dikkate aldığımız hususlar cihazdan etkin verim elde edebilmeniz, güvenlik ve tasarruftur.

 

Vestel Klima Servis Hizmeti

 

Vestel Bakım Servisi

Dikkate almanız gereken bir başka önemli nokta ise periyodik bakımdır. Düzenli yapılan bakım cihazınızın ömrünü uzun kılar. Masraf çıkmasının önüne geçerek, cihazınızın tasarruflu bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca bakteri oluşumuna engel olduğu için sağlığınızı da korur. Yetkili servisiniz olarak cihazlarınızı tüm bu hususları göz önünde bulundurarak işlemden geçiriyor. En iyi şekilde sizlere teslim ederek uzun ömürlü cihazlar kazandırıyoruz.

Vestel Yedek Parça ve Aksesuar

Yedek parça ve aksesuarları kullanım süresi bittiğinde değiştirmelisiniz, kullandığınız parçaların kalitesi cihazınızın temizliğine etki ettiği gibi meydana gelebilecek arızalarında önüne geçilmesine neden olacaktır. Genellikle göz ardı edilen bu hususu unutmamalısınız.

Tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek yeterliliğe sahip yedek parça depomuz ile ihtiyacınız olan yedek parça ve aksesuarı en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Vestel Tamir Servisi

Arızalı bir cihaza yapılacak olan müdahale gerek onarım sonrası cihazın kullanımı, gerekse ilgili arızanın daha fazla büyümemesi için büyük önem taşımaktadır. Yanlış ya da bilinçsiz müdahale sonucunda pek çok cihaz maalesef kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu nedenle tamir işlemi uzman bir ekip tarafından cihazınızın hassasiyeti gözetilerek yapılmalıdır. Yetkili servisiniz olarak tüm olasılıkları hesaba katıyor, cihazınızın güvenliği için gerekli teknik müdahale konusunda garanti veriyoruz.

En Kaliteli ve En Ucuz Fiyatlarla Hizmet

Vestel klima servisinin hizmet ayrıcalığı için yapmanız gereken tek şey 0312 442 00 55 numaralı çağrı merkezimizden bizleri aramak ya da servis talep formumuzu doldurarak profesyonel ekibimizin sizler için sağladığı destekten faydalanmak olacaktır. Vestel servisleri başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirler olmak üzere tüm yurt çapında verdiği destekle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Hizmet verdiğimiz modeller

 • Smart Plus
 • Inverter Plus
 • Super Inverter Plus
 • Multi Inverter Plus
 • Quadro Inverter Plus
 • Comfort Plus
 • Nature Plus
 • Bio Plus Buzz
 • Bio Plus
 • Nature Plus Inverter
 • Salon Tipi
 • Air Plus
 • Akıllı Sms Klima Kontrol Modülü

Servis Talep Formu

Vestel Servis Talep Formu

Sosyal Medyada Paylaş

Vestel Servis Hizmeti

Vestel Klima ServisiVestel Klima Servisi
Vestel Klima Servisi ile ilgili tüm beklentilerinize rahatlıkla cevap bulabilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.
Vestel Ankastre ServisiVestel Ankastre Servisi
Evinizin şıklığını arttıran Vestel Ankastre cihazlarınızın montaj, bakım, arıza gibi hizmetlerini Vestel Ankastre Servisinden alabilirsiniz.
Vestel Beyaz Eşya ServisiVestel Beyaz Eşya Servisi
Mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olan Vestel Beyaz Eşyalarının her türlü servis hizmetlerini Vestel Servislerinden alabilirsiniz.
Vestel Bilgisayar ServisiVestel Bilgisayar Servisi
Hayatınızın vazgeçilmezi olan bilgisayarları en kaliteli hizmet ve teknolojiler ile size sunan Vestel kaliteyi evinize geçiriyor.
Vestel Küçük Ev AletleriVestel Küçük Ev Aletleri
Büyük ihtiyaçlarınız için küçük cihazları ile büyük hizmetler sunan Vestel Küçük Ev Aletlerinin servis hizmetleri Vestel Servislerinde!

Vestel Servisi Danışma Hattı Vestel Servis Talep Formu Vestel Yedek Parçalar

Vestel Yetkili Servisi

Yetkili Olduğumuz Servisler

Konum: Vestel Servisi

Vasfi Elektronik Servis Hizmeti

Ankara Geneli Servis Hizmeti Vasfi Elektronik olarak istek ve beklentilerinizi en üst düzeyde tutmayı amaç edinen ve araç filosuyla Ankara'nın tüm ilçelerine kaliteli hizmeti götürmenin gururunu yaşamaktayız.

En Kaliteli En Hızlı Hizmet Anlayışı

En İyi ve En Hızlı Garantili Hizmet Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla etkili ve kalıcı çözümler üreterek Vestel ürünlerinin orjinal yedek parça siparişlerini en hızlı şekilde adresinize ulaştırıyor.

Uzman Teknik Servis Ekibi

Vestel Yetkili Servisi Elemanlarımızın hepsi alanında eğitim almış, sertifikalı ve profesyonel kişilerdir. Cihazlarınızın her bir parçasını yakından tanıyıp, arıza durumunuza en uygun hizmeti verirler.

En Ucuz Vestel Servisi

En ucuz Yetkili Servisi Vestel yetkili servisi olarak kaliteden ödün vermemekle beraber, bütçenizi de düşünerek en ucuz fiyatları, cazip ödeme koşulları ile birleştirdik ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.
Vestel Yetkili Servisi
Vestel Yetkili Servisi
444 58 13