Vasfi Elektronik
Başa Dön
Telefunken

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Telefunken Televizyon

Almanya’da kurulan Telefunken, günümüzde televizyonlarıyla tüketiciye hizmet veriyor. Artık her evde en az 1 tane televizyon bulunuyor. Televizyonlar özellikle evlerin vazgeçilmez elektronik eşyalarından biri oluyor. İnsanların keyifli vakit geçirmesini sağlayan televizyonlar aynı zamanda etkili iletişim kanallarından biri oluyor.

Telefunken televizyon ile hem eğlenceli vakit geçirebilir hem dünyadan haberdar olabilir hem de yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Televizyonunuzu her ne kadar özenle kullanıyor olsanız da bir süre sonra televizyonla ilgili sorun yaşamanız gayet normal. Çünkü kullanılan her ürün gibi televizyonların da belirli bir kullanım ömrü bulunuyor. Telefunken ile sizlere sunulan televizyonlarda bu süre daha kaliteli bir şekilde sağlansa da kullanıcı hatalarından kaynaklı ya da çeşitli sebeplerden dolayı televizyon arızalanabiliyor. Peki, arızalanan televizyon için ne yapmak gerekir?

Kullandığınız televizyonla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız zaman teknik servis ekibinden yardım almanız gerekir. Teknik servis ekibi, Telefunken televizyon için ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunar. Güvenilir, işini özenle ve dikkatle yapan teknik servis ekibine nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız birkaç değerlendirme ile doğru ekibe ulaşabilirsiniz.
Bu değerlendirmeler;
Ekibin başarısı
Ekibin bilgi ve birikimi
Ekibin vermiş olduğu hizmet genişliği
Fiyat

Teknik servis ekibi seçimi yaparken öncelikle ekibin sektördeki yerine bakabilirsiniz. Doğru çalışmalar gerçekleştiren ekip, sektörde başarılı bir konuma sahiptir. Aynı zamanda bu çalışmalar doğrultusunda bilgi ve birikimini geliştiren, kalite standartları içerisinde hizmet veren ekip her zaman daha avantajlıdır. Tercih edeceğiniz teknik servis ekibinin sizlere sunduğu hizmet genişliği önemlidir. Firma televizyon tamiri, bakım ve onarımı ile ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmalıdır. En önemlisi ise fiyat değerlendirmesidir. Kaliteli, güvenilir ve doğru servis hizmeti sunan firmanın sizlere sunduğu fiyatın da doğru olması önemlidir. Yapacağınız araştırma ve inceleme sonrasında sizin için doğru firmayı rahatlıkla seçebilir, televizyonunuzu güvenle emanet edebilirsiniz.

Teknik servis ekibi her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Kullandığınız televizyonların kullanım ömrünü korumak ve uzatmak istiyorsanız televizyonunuz için doğru firma ile çalışmalısınız. Eğer firma seçimini yanlış yaparsanız bu sizin maddi ve manevi anlamda zarara uğramanıza neden olacaktır. İşinde iyi, müşteri memnuniyetini ve güvenini daima ön planda tutan servis ekibinden 7/24 destek alabilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Telefunken Servisler

Televizyon
Teknik Servis Hattı