Vasfi Elektronik
Başa Dön
Whirlpool

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Whirlpool Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri evlerin, ofislerin en temel beyaz eşyalarından birisidir. Son dönemde farklı renkleri ve şekilleri ortaya çıkmış, beyaz dışında renkler ile mekanlara daha farklı bir estetik katar olmuşlardır. Diğer taraftan markalar, modellerinin daha az su ve elektrik tüketimi ile daha kısa sürede, daha temiz bulaşıklar yıkayabilmesi üzerinde AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yüzden tüketiciler her geçen gün daha fonksiyonel bulaşık makinelerine kavuşmaktadırlar. Ülkemizde çok sayıda marka, onlarca farklı model ile hizmet veriyor. Bunların bir kısmı yerli, bir kısmı yabancı marka olup her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürünler mutlaka bulunabiliyor.

Whirlpool bulaşık makinası uzun yıllardır ülkemizde kullanılıyor. Hotpoint ve Indesit ile birlikte ülkemizde faaliyet gösteren ABD’li marka, Manisa’da ürünlerini üretip pazarlıyordu. 2018 yılı itibariyle sadece ihracata yönelik ürün üreteceğini duyurmuş olsa da daha önce markanın bulaşık makinesini satın alanlar hale kullanmaya devam ediyorlar.

Markanın bulaşık makineleri dönemin en son teknolojisini taşımakta, uzun ömürlü, kaliteli yapıları ile güven vermekte. Uzun yıllar kullanılmaya devam edilse de zaman zaman kullanıcı hatasından ya da teknik nedenlerle bulaşık makinelerinde arızalar yaşanabilmekte. Makine sahipleri özellikle makinelerinin su almadığını, suyu tahliye etmediğini, ilacı almadığını, çalışmadığını belirtmekte. Eğer doğru müdahale edildiği taktirde ise tamir edilerek uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Firmada hizmet sunan isimlerin tamamı bulaşık makinesi tamirine dair gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip kişilerdir. Profesyonel servis ekibiyle makinenizin tamirini daha kısa sürede neticelendirebilirsiniz.

Oluşan arızaya bağlı olarak genel anlamda aynı gün içerisinde arıza tespit edilerek çözüme ulaştırılmaktadır. Bulaşık makinesi arızalarını tamir etmek için kullandıkları malzemelerin tamamı yüksek kalite içermektedir. Özellikle yedek parçalar orijinal tercih edilir ve uzun vadeli kullanım olağanı sunulur.

Tüm Servisleri İncele

Whirlpool Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Teknik Servis Hattı