Vasfi Elektronik
Başa Dön
Whirlpool

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Whirlpool Buzdolabı

Buzdolapları yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında konforun, hijyenin, kalitenin timsalidir. Dört mevsim, 365 gün çalışarak hizmet veren buzdolapları, bozulmamasını istediğimiz, soğuk tüketilen besinlerin muhafazasını yaparak sağlıklı kullanım sunar. Bu yüzden icat edildiği günden bu yana bir evin demirbaş eşyalarından olmuştur. Son dönemde farklı tiplerinin, modellerinin geliştirilmesi sadece evlerin değil ofislerin de vazgeçilmezleri arasına dahil olmalarını sağlamıştır. Ülkemizde onlarca farklı marka, yüzlerce farklı model buzdolabı ile müşterilerin tercihine açıktır.

Whirlpool buzdolabı bir Amerikan malı olup yıllarca ülkemizde üretilmiştir. Teknolojiyi, estetiği ve kaliteyi bir arada sunduğu için marka, ilk günden itibaren ilgi görmüş, bazı markalar gibi çok bilinirliğe ulaşmasa da markanın kalitesini fark edip beğenenler sürekli tercihlerini markanın ürünlerinden yana kullanmaktadırlar. Markanın buzdolapları, geniş hacimleri, yüksek fonksiyonellikleri, düşük enerji tüketimleri ve kaliteleri ile öne çıkıyorlar.

Bütün cihazlar, makineler gibi buzdolapları da zaman zaman bozulabilir. Aslında buzdolaplarının düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Çünkü buzdolapları diğer beyaz eşyalardan farklı olarak aralıksız çalışır. Bu da gerek yapım gerek kullanım aşamasında daha hassas olmayı gerektirir. Yıllık bakım yaptırılarak aşınan parçaları elden geçirilebilir. Sağlıklı çalışıp çalışmadığı kontrol edilebilir. Alanında uzman bir servis aracılığıyla Whirlpool buzdolabı kullanımında bir hata olup olmadığı incelenebilir. Bu sayede buzdolaplarınızın ilerde daha büyük sorunlar çıkarasının önüne geçildiği gibi en verimli şekilde çalışması sağlanır.

Marka, ülkemizdeki diğer dolap markalarından çeşitli yönlerden ayrılır. Bu yüzden servisinin mutlaka uzmanlığa sahip olması gerekir. Bu konuda iş birliği yapabileceğiniz servis, uzun yıllardır faaliyetlerine devam ediyor. Markanın ilk modellerinden en son modellerine kadar bilgi sahibi olduğu için buzdolaplarınızın serisi, modeli her ne olursanız olun destek alabilirsiniz.

Buzdolaplarındaki arızalar kimi zaman bir anda olur. Eğer fark etmezseniz kısa sürede içindeki bütün erzaklarınınız, yiyeceklerinizin bozulması ile sonuçlanabilir. Bu yüzden herhangi bir arıza durumunda acil müdahale edilmesi gerekir. Servis, bu konuda son derece hassas. 7/24 acil destek sağlayarak cihazlarınızın sorununu tespit ediyor, gerekirse yedek parça temini ile ürünlerinizi en uzun süre kullanabilmenizi sağlıyor.

Tüm Servisleri İncele

Whirlpool Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Teknik Servis Hattı