Vasfi Elektronik
Başa Dön
Whirlpool

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Whirlpool Bulaşık Makinesi

Çamaşır makineleri evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından birisidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çamaşırlar makinelerde yıkanmaya başlanmış, onlarca farklı marka ve yüzlerce farklı model arasından her tarza ve bütçeye uygun alternatifler ortaya çıkmıştır. Zaman içinde geliştirilmeye devam eden makineler gün geçtikçe daha az su ve elektrik tüketimi ile daha kısa sürede, daha iyi yıkama yapmaya odaklanmaktadır. Yine de sağlıklı kullanıldığı taktirde bir çamaşır makinesi uzun yıllar kullanılmaya devam etmektedir.

Whirlpool çamaşır makinası ülkemizde uzun süredir tercih edilen markalardan birisi. ABD’li marka uzun yıllar Hotpoint ve Indesit markalarıyla birlikte ülkemizde faaliyet göstermiş, Manisa’da üretilen makineler tüketicilerin tercihine sunulmuştur. 2018 yılı itibariyle marka, ürettiği ürünleri sadece ihracata yönlendirerek Türkiye içinde satmamaya karar vermiş olsa da hala pek çok kullanıcının evinde markanın çamaşır makineleri var olmaya devam etmektedir.
Markanın ürünleri farklı kapasitelerde, çeşitli ayarlar ile yüksek performans sunmaya odaklıdır. Kalitesini üst seviyede tuttuğu için çok fazla bilinirliği olmasa da kullananlar tarafından genel olarak memnun kalınıyor. Üstelik çoğu kişi, markanın Türkiye pazarından çekilmesinin mevcut kullanıcıları olumsuz etkilediğini düşünse de diğer iki marka ile yedek parça uyumu olduğu için kullanıcılar herhangi bir servis sorunu yaşamadan ürünlerini kullanabiliyorlar.
Whirlpool çamaşır makinası kullanıcısı iseniz dikkat etmeniz gereken ürününüzü güvenli bir servise emanet etmek. Aksi taktirde bilinçsiz, deneyimsiz ustalar tamiri deneme yanılma yöntemiyle çözmeye çalışacak, bu da makinenizin daha fazla zarar görme riskini arttıracaktır.

Kullanıcıların markanın çamaşır makinelerinde karşılaştıkları sorunlar farklı şekillerde olabiliyor. Makinenin su almaması, suyu tahliye etmemesi, çalışmaması, çok sesli çalışması, sıkmaya geçtiğinde hareket etmesi gibi durumlar kullanıcılar tarafından dile getiriliyor. Bu arızaların her birinin nedeni ve çözümü farklıdır. Servis, bu konuda uzun yıllardır hizmet veriyor. Bu yüzden markanın piyasadaki bütün modelleri hakkında bilgi ve deneyim sahibiler. Makinenizde yaşadığınız sorunu belirttiğinizde hemen adresinize gelerek sorunu çözüyorlar. Gerekirse yedek parça değişimi yapıyorlar. En acil ihtiyaçlarınız için 7/24 servis desteği sunuyor, en uygun fiyatlı çözümleri üretiyorlar.

Tüm Servisleri İncele

Whirlpool Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Teknik Servis Hattı