Vasfi Elektronik
Başa Dön
Vestel

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Vestel Çamaşır Makinesi

Üretim faaliyetlerine 1984 yılında başlayan ve “Türkiye Vestelleniyor” sloganı ile akıllara kazınan bu şirket, başta beyaz eşya olmak üzere savunma sanayi, komünikasyon sanayi, yazılım elektronik ve sanayi, elektronik araştırma ve geliştirme, oyun sanayi gibi daha pek çok alanda hizmet vermektedir. Hem Türk malı olması hem dayanıklı ve uzun ömürlü olması hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile bu şirketin ürünleri pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir ve tercih edilmeye de devam edilmektedir.

Vestel çamaşır makinesi sahibi olan herkes bu makineler yardımı ile oldukça büyük bir konfora sahip olmaktadır. Kirli giysilerin dakikalar içerisinde kol gücü gerektirmeksizin tertemiz olması konforunu sağlayan bu elektronik ürün, geçen yıllar ile birlikte gelişimini devam ettirmiş ve zaman içerisinde giysilerin hem temizlenmesini hem de kurutulmasını sağlamıştır. İlerleyen yıllarda nasıl bir gelişim göstereceğinin tahmini ise güçtür. Oldukça işlevsel olan bu elektronik eşya, diğer tüm elektrik ile çalışan eşyalar gibi zaman içerisinde yıpranmaktadır ve eski çalışma düzenini kaybetmektedir.

Bu beyaz eşya ile ilgili sıklıkla karşı karşıya kalınan durumlardan bazıları şunlardır:
Su almama veya suyu boşaltmama,
Su dolar dolmaz boşalma,
Titreşimli, çok gürültülü veya sarsıntılı çalışma,
Deterjan çekmecesinde çok fazla köpük oluşumu veya bu köpüklerin taşması,
Deterjan almama,
Altından su kaçırma

Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalınması, iyi bir teknik servise ihtiyaç duyulduğunun göstergesidir. Bunun yanı sıra yeni alınmış olan bu beyaz eşyanın kurulumunu da yine teknik servis üstlenmektedir. Bir tanım yapmak gerekirse teknik servis; elektronik eşyaların kurulum, bakım, onarım ve tamiratında profesyonel destek sağlayan firmadır. Firmanın güvenilirlik sağlaması ise vergi levhasının bulunmasına ve çalışanlarının eğitimini belgelemesine bağlıdır.

Kullanıcıları büyük bir iş yükünden kurtaran ve sorunsuz bir hizmet sağlayan Vestel çamaşır makinesi kurulum, bakım, onarım ve tamirat için işinin ehli olan ve kaliteli malzemeler kullanan teknik servislere emanet edilmelidir. Teknik servisin ihtiyaç durumunda kişilere hemen geri dönüş sağlaması, işini hassasiyet ile gerçekleştirmesi, sağladığı kaliteli hizmet ve hızlı bir şekilde sorunu tespit edip gidermesi bir hayli önemlidir.

Tüm Servisleri İncele

Vestel Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Akıllı Tahta
Teknik Servis Hattı