Vasfi Elektronik
Başa Dön
Vestel

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Vestel Televizyon

Televizyon hoş vakit geçirmek, dünyada ve yerel gündemde oluşan olaylardan haber almak, kültürlenmek amaçlı kullanılabilen bir kitle iletişim aracıdır. Televizyonun icadı John Logie Braid tarafından, İngiltere’de, 1923 yılında gerçekleştirilmiştir. Bu tarihten itibaren dünya genelinde pek çok marka sürekli geliştirerek yeni model televizyonlar üretmişlerdir. Son dönemde üretilen televizyonlarda ince ve geniş tasarım dikkatleri çekmektedir. Ekrandaki piksel miktarındaki artış görüntülerin daha net olmasını ve daha kaliteli bir izleme imkanını kullanıcılara sunmaktadır. Son dönemde üretilen televizyonlardan sosyal medya erişimleri mümkündür, bu cihazlar adeta bir bilgisayar niteliğinde görev yapmaktadır.

Vestel televizyon satışlarında Türkiye’deki rakiplerini geri planda bırakmıştır. Türkiye pazarında ilk sırada yer alan marka ürettiği ürünlerin büyük bir kısmını da ihraç etmektedir. Sürekli yenilenen bir marka olarak müşterilerinin karşısına çıkan Vestel, ortaya koyduğu her yeni seride müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Yerli bir marka olarak dünya çapında Türkiye’yi temsil eden markanın televizyonları estetik, uzun ömürlülük, performans kalitesi bakımından dikkatleri üzerine toplamakta ve tercih edilme oranını her geçen gün attırmaktadır.

Televizyonlar ne kadar dayanıklı olsa da bazı durumlarda arızalanmalar meydana gelebilir. Bu arızalanma sebeplerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Voltaj dalgalanmaları
  • Ana kart yanması
  • Cihazın aşırı derecede ısınması
  • Kalorifer peteği yanı, soba kenarı gibi alanlara cihaz konumlandırılması
  • Cihaz ekranına temizlik amaçlı su veya sprey uygulanması
  • Panelin (ekranın) darbe alması

Vestel televizyon kullanımlarında kullanıcı veya elektrik konulu oluşan arızalar meydana gelmektedir. Markanın cihazları ne kadar dayanıklı olsa da bu tür sorunların önüne geçilememektedir. Televizyonunuzda herhangi bir arıza fark ettiğinizde bireysel bir çaba göstermeden servis ile irtibata geçmeniz çok önemlidir. Kullanıcı olarak televizyona yapabileceğiniz en büyük müdahale fişini söküp takmak olmalıdır.

Bu cihazlar son derece hassas materyallerden oluştukları için hatalı bir müdahaleyi kaldırmazlar. Düzeltme amaçlı uyguladığınız bir işlemde cihazı tamir edilemez bir duruma sokabilirsiniz. Televizyonunuzu servise teslim etmeniz halinde servis personeli gerekli müdahaleyi yapacak, değiştirilmesi gereken parçaları değiştirip; cihazı konumlandırma ve kullanma konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Televizyon arızalarınızın hızlı ve kesin tamiri için bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Vestel Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Akıllı Tahta
Teknik Servis Hattı