Vasfi Elektronik
Başa Dön
Vestel

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Vestel Fırın

Dünya genelinde mutfakların vazgeçilmezi haline gelen eşyaların başında şüphesiz ki fırın gelmektedir. Geniş bir yemek kültürüne sahip olan Türkiye’de fırına duyulan ihtiyaç soldukça fazladır. Birbirinden lezzetli yemeklerin hazırlandığı ve pişirilme aşamasında fırınla buluşturulduğu ülkemizde zaman zaman sorunlar da çıkabilmektedir. Sorunlar fırınlardan kaynaklanan teknik arızalardır. Teknik arızaların tamiri için muhakkak güvenilir ve işinde uzmanlaşmış bir firmadan hizmet talebinde bulunulmalıdır. Firmanın güvenilir olması ve tecrübesi gerçekleşecek olan hizmeti doğrudan etkiler. İncelemeye aldığımız firmada hem güven hem de tecrübe ön plandadır. Firmanın uzun yıllardan beri sektör içerisinde yer alması gerekli olan tecrübeyi edinmesine yardımcı olmuştur. Başarısıyla konuşulan firma aynı zamanda vermiş olduğu güven duygusuyla da müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Vestel fırın arızalarına dair bütün ayrıntılara sahip olan firma bilgi birikimi konusunda zirvede yer almaktadır. Firmanın bilgi birikimi gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden açıkça anlaşılmaktadır. Sektörde ki gelişmeleri yakından takip eden firma sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir. Yenilikçi bakış açısıyla kusursuz hizmetleri bir arada bulundurmanın avantajlarını da sonuna kadar yaşamaktadır. Sıfır hata ile gerçekleştirilen hizmetlerde müşteri memnuniyetini ve müşteri beğenisini kazanan firma her geçen gün daha fazla hizmet talebi almaktadır. Taleplere yetişmek adına ekibine yeni çalışanlar ekleyerek hizmet hızını üst seviyeye taşımaktadır. Profesyonel isimlerle hizmet sunarak kalitesine kalite katan firmanın mevcut konumu başarılarla doludur.

Firma gerçekleştirmiş olduğu Vestel fırın servisi hizmetlerinde çok yönlü olmayı tercih etmektedir. Teknik servise dair ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri bir arada sunarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Tamamen müşteri merkezli hizmetlerle adını markalaştıran firma tamir esnasında kullanmış olduğu malzemeleri de kaliteden taviz vermeden seçmektedir. Malzeme kalitesi fırın tamirinde son derece önemlidir. Özellikle fırının herhangi bir parçasının değişmesi gerekiyorsa firma muhakkak orijinal malzeme kullanmaktadır. Orijinal yedek parça kullanımıyla fırının ömrü çok daha uzun kılınmaktadır.

Kusursuz hizmetleriyle ön plana çıkan firma fiyatlarıyla da dikkatlerin odağı haline gelmiştir. Sektörün en uygun fiyatlı teknik servisi olarak birbirinden farklı hizmetler sunmaktadır. Firmanın kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Vestel Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Akıllı Tahta
Teknik Servis Hattı