Vasfi Elektronik
Başa Dön
Hotpoint Ariston

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri, günlük mutlak hayatının en büyük kurtarıcılarından biri oluyor. Enerjiden ve sudan tasarruf sağlarken aynı anda birçok bulaşığı yıkayabildiğiniz için zamandan da tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Makine yardımı ile birçok avantaja sahip olurken bazı durumlarda makinenizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Hotpoint Ariston bulaşık makinesi özel tasarımıyla ve özellikleriyle kullanıcılar tarafından beğeniyle tercih ediliyor. Kullanım halindeki bulaşık makineleri bazı dönemlerde sorun oluşturabiliyor. Makine içindeki bulaşıkların tam yıkanmadığını görüyorsanız, bulaşıklarınızda deterjan kalıntıları oluyorsa makinenizin bakıma ihtiyacı var demektir. Kullandığınız Hotpoint bulaşık makinesi kullanıcı hatalarından kaynaklı arızalanabildiği gibi kendi sisteminden kaynaklı da arızalanabilir. Bulaşık makinenizin arızalandığı durumlarda yapmanız gereken ilk şey teknik servis ekibinden yardım almak olacaktır.

Peki, teknik servis ekibi ne yapar? Makinenin incelemesini ve kontrolü yapılır. Makinenin arıza sorunu belirlenir. Sorunun çözülmesi için gerekli çalışmalar gerçekleştirilir. Ekip öncelikle makinenin kontrollerini yapar. Yapılan kontroller doğrultusunda makinenin asıl sorunu tespit edilir. Daha sonra bu sorunun giderilmesi ve makinenin verimli bir şekilde çalışması için gerekli tamir, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilir. Teknik servis, bu çalışmaları kalite standartları içerisinde herhangi bir sorun olmadan halletmelidir. Teknik servis ekibiyle çalışmak her zaman avantajlı olmuştur. Fakat Hotpoint Ariston bulaşık makinesi için doğru teknik servis ekibiyle çalışmanız gerekmektedir. Aksi takdirde maddi ve manevi anlamda zarara uğramış olursunuz.

Doğru teknik servisinin özellikleri:

Plan ve program doğrultusunda çalışmak
Takım ruhuna sahip olmak
Çalışmaları vaktinde tamamlamak
Azimli ve hızlı hareket etmek
Yeniliğe ve gelişime açık olmak
Doğru malzemelerle doğru çalışmak

Teknik servis ekibinin her zaman plan ve program doğrultusunda hareket etmesi gerekir. Takım ruhuna sahip, azimli ve hızlı hareket eden, yeniliğe ve gelişime açık ekip işini daima başarıyla tamamlayacaktır. Bulaşık makinesi için servis hizmeti veren firma, çalışmaları vaktinde tamamlamaya ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya özen gösteriyor. Doğru tekniklerle doğru malzemeleri kullanan profesyonel ekip, işini büyük bir özenle ve dikkatle gerçekleştiriyor. Güvenilir teknik servis hizmeti için sizler de firma ile iletişime geçebilir, firmanın vermiş olduğu hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Hotpoint Ariston Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Teknik Servis Hattı