Vasfi Elektronik
Başa Dön
Hotpoint Ariston

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri birçok avantajı tüketiciye sunuyor. Bu avantajlar;
Aynı anda birden fazla çamaşır yıkamak
Sudan tasarruf sağlamak
Zamandan tasarruf sağlamak
Enerjiden tasarruf sağlamak
Deterjandan tasarruf sağlamak
Daha temiz çamaşırlar elde etmek
Hotpoint Ariston çamaşır makinesi sayesinde yukarıda yer alan avantajlara sahip olabilirsiniz. Kullanacağınız çamaşır makinesi ile birçok çamaşırı tasarruf sağlayarak daha temiz bir şekilde yıkamış olursunuz. Çamaşır makineleri yaşamın içinde önemli bir yere sahipken kullanılan her ürün gibi bir kullanım ömrüne de sahiptir. Eğer makineyi doğru şartlar altında kullanmamış olursanız makinenin kullanım ömrünü kısaltmış olursunuz. Bu nedenle Hotpoint çamaşır makinenizi kullanım şartları doğrultusunda kullanmanız gerekir.
Çamaşır makineleri bazı dönemlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Yapılan bakım ve onarım işlemleri makinenin kullanım ömrünü korumakta ve uzatmakta. Arızalanan çamaşır makineleri için teknik servis ekibi hizmet veriyor. Teknik servis ekibi makinenin gerekli kontrollerini yaptıktan sonra tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Eğer çamaşır makinesi için parça değişimi yapılması gerekiyorsa teknik servis ekibi kaliteli parçalarla değişim yapıyor.

Teknik servis ekibinden destek almak istiyorsanız aşağıdaki problemleri göz önünde bulundurmalısınız.
Kıyafetleriniz yıkanmıyorsa
Kıyafetleriniz durulanmıyorsa ve makine suyu sıkılmıyorsa
Makine, deterjanı almıyorsa
Kıyafetlerde deterjan kalıntısı oluyorsa
Kıyafetleriniz makine içinde yırtılıyorsa

Makinenizde herhangi bir sorun olduğu zaman yukarıda yer alan maddelerden birini görmüş olursunuz. Aynı zamanda çamaşır makineniz yıkama sırasında ses çıkarıyor ve sallanıyorsa teknik servis ekibinden destek almanız doğru olacaktır. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi her ne kadar özel tasarlanmış olsa da kullanıcı hatalarından kaynaklı ya da farklı sistem hatalarından kaynaklı arızalanmalarla karşı karşıya kalabilir. Makinelerde yaşanan bu arızalanmalarla teknik servis ekibi ilgilenecektir. Teknik servis ekibi plan ve program doğrultusunda, kalite standartları içerisinde çalışmalarını gerçekleştirecektir. Doğru teknik servis ekibi ile çalışmak makinenizin kullanım ömrünü korurken maddi zarara uğramamanızı da sağlayacaktır. Teknik servis firması sizin için doğru ve uygun fiyatlarla çalışmalıdır. Sektörde alacağınız doğru, güvenilir, kaliteli ve kesin çözümlü hizmetten uygun fiyat aralığında faydalanabilir, maddi ve manevi zarara uğramamış olursunuz.

Tüm Servisleri İncele

Hotpoint Ariston Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Teknik Servis Hattı