Vasfi Elektronik
Başa Dön
Hotpoint Ariston

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Hotpoint Ariston Klima

Yaşam ortamımızdaki havayı değişken iklim koşullarında uygun sıcaklık veya soğukluğa getirmek için klima kullanmaktayız. Bu sayede daha konforlu bir ortam sağlamış oluyoruz. Gelişen teknoloji beraberinde birçok yenilikte getirmektedir. Klima sektörü de bu gelişimlerden pozitif olarak etkilenmektedir. Kullanılan yeni teknolojik filtreler sayesinde yaşam alanın da havada bulunan toz ve alerjenlerin temizlenmesi sağlanabilmekte ve tekrar ortama sağlıklı hava çıkışı sağlanabilmektedir. Uzun süre klima kullanımı sonrası periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Özellikle filtrelerin temizlenmesi gibi işlemlerin yapılması ile enerji tasarrufu dahil daha sağlıklı hava çıkışını sağlamaktadır. Artık klima filtre ve peteklerinin basınçlı su ile evinizde temizlenme imkanını birçok teknik servis sunmaktadır.
Hotpoint Ariston klima kullanıcıları klimalarının periyodik bakımlarını ihmal etmemelidirler. En iyi tamiratın bakım olduğu unutulmamalıdır. Klimanız iç ve dış ünite olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Tüm bakımlara ve kullanıma dikkat edilmesine rağmen gerek elektrik akımlarının değişebilmesi veya parçaların ekonomik ömürlerinin tükenmesi gibi birçok farklı sebeplerden dolayı arızalar meydana gelebilmektedir. Bunun gibi istenilmeyen bir durumla karşılaştığınızda güvenilir ve profesyonel bir teknik servise ulaşıp talepte bulunmanız gerekebilir. Tercih edeceğiniz servisin kaliteli hizmet vermesi ve alanında uzmanlaşmış ve eğitimli kadrosu ile hızlı bir şekilde taleplerinize cevap veriyor olması önemlidir.

Özellikle havaların aşırı sıcak olduğu bir şehirde yaşayıp kliması arıza yapan kullanıcı uzun süre klimasız olarak vakit geçirmek istemeyecektir.
Teknik servisinizin kaliteli ve hızlı hizmet sunmasının yanı sıra uygun fiyatlar ile hizmet vermesi de tercih sebebi olabilmektedir. Hotpoint Ariston klima servis hizmeti sunan firmaların tecrübesiz ve yeterince eğitimsiz olan personel ile hizmet vermeye çalışabilmektedir. Bu durum ise alınacak hizmetin kalitesini ve talebe cevap verebilme süresini düşürmektedir.

Güvenilir ve kalitesi kullanıcılar tarafından da teyit edilmiş servislerin alanında tecrübeli ve profesyonel tamir ve bakım ustaları ile hizmet verdiği tespit edilmiştir. Ayrıca arızalar neticesi parça değişimi söz konusu ise uluslararası standartlara uygun kaliteli yeden parçaların tercih edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda kısa süre sonra yeniden arızalar meydana gelebilmektedir.

Tüm Servisleri İncele

Hotpoint Ariston Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Teknik Servis Hattı