Vasfi Elektronik
Başa Dön
Hotpoint Ariston

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu

Dayanıklı tüketim malları içerisinde derin dondurucu kullanımı oldukça yaygındır. Mevsiminde uygun fiyatlar ile alacağınız birçok ürünü sağlıklı bir şekilde uzun süre muhafaza etmenizi sağlar. Kullanım özelliklerine dikkat edildiği taktirde uzun süre bakıma ve tamire ihtiyaç olmaksızın bu ürünü kullanmak mümkündür. Ancak istenmese de bazı durumlarda yanlış kullanım, dış koşullar ve parçaların ekonomik ömürlerinin dolması gibi birçok etkenden dolayı kullanmış olduğunuz derin dondurucunu arızalanabilmektedir.

Böyle bir olay ile karşılaşma durumunda kaliteli ve güvenilir bir hizmeti alabilmek önem taşımaktadır. Gerek hizmetin kalitesinin yanı sıra yapılan iş ve işlemlerin firmanın garantisi kapsamında olmalıdır. Tüm taleplerinize kısa sürede cevap verilebilmeli ve uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet sunulmalıdır.

Hotpoint Ariston derin dondurucu kullanıcısı olup beyaz eşyanızın bakım ve tamir durumu gerektiren bir problem oluşması durumunda alanında uzman ve eğitimli ustalar tarafından tamir ve bakımının yapılması gerekmektedir.
Ayrıca tercih edeceğiniz teknik servisin güvenilir ve talepleriniz ile yakından ilgilenin bir servis olması tercih sebebi olmaktadır. Eğer kullanmış olduğunuz beyaz eşyanın parçaları arızalanmış ve değiştirilmesi gerekiyor ise yedek parçaların yan sanayi ürünü olmamasına ve uluslararası standartlara uygun kaliteli yedek parçaların tercih edildiğinin garantisini ilgili servisten almak gerekmektedir. Bu gibi ayrıntılara dikkat etmeniz durumunda tamirat ve bakım sonrası kısa süre sonra yeniden arızaların meydana gelmesinin önüne geçilerek yeni mağduriyetlere yol açılmamış olur.

Günümüzde maalesef birçok teknik servis personeli yeterli donanıma sahip olamamaktadır. Özellikle tamirat ustalarının eğitimli ve profesyonel olmaları Hotpoint Ariston derin dondurucu gibi beyaz eşya kullanımı sırasında meydana gelen olası arızaların kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamirat ve bakımının yapılmasına imkân tanır.

Uzun süreli ve yanlış kullanımlar sonucu derin dondurucunuzun eskisi kadar soğutmaması, karlama yapması veya dondurmaması gibi birçok farklı arızların meydana gelmesi olasıdır. Tercih edeceğiniz servisten hızlı ve uygun fiyatlar ile çözüm hizmeti almanız durumunda derin dondurucunuzda bulunan birçok ürününüzün bozulmadan tekrar saklama fırsatı yakalamış olursunuz. Kaliteli ve hızlı hizmet her zaman tercih edilmelidir.

Tüm Servisleri İncele

Hotpoint Ariston Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Teknik Servis Hattı