Vasfi Elektronik
Başa Dön
Hotpoint Ariston

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Hotpoint Ariston Fırın

Fırınlar evlerin, ofislerin vazgeçilmez parçalarıdır. En güzel yemeklerin, en tatlı pastaların, kurabiyelerin mimarı olan fırınlar onlarca farklı marka tarafından geliştirilerek tercihe sunulur. Farklı modeller ve fiyatlar ile herkesin tarzına, ihtiyacına ve bütçesine uygun seçeneğe sahip olurlar. Gerek günlük kullanım gerekse misafirlerimize karşı fırınlar adeta kurtarıcı olur. Ocakta yapılması mümkün olmayan onlarca lezzet, fırınlarda yapılarak sofralarla buluşabilir.

Hotpoint Ariston fırın çeşitleri dünyanın önde gelen markalarından birisidir. Ülkemiz pazarında uzun yıllardır faaliyet gösteren marka, farklı kullanım seçenekleri ve uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcılarını memnun eder. İtalyan ve İngiliz ortak üretimi olan marka, kullanışlı olması yanında şık modelleri ile mutfakların havasını değiştirir. En zorlu tariflerden en sık pişirilen yemeklere kadar çok geniş bir alanda pişirme olanakları sunar. Bunu da genel olarak sektörün en son teknolojisi ile yerine getirir.

Markanın ürünleri akıllı çözümler sunduğu gibi kullanımı kolay ürünlerdir. Bu sayede mutfakların en işlevsel ürünleri olmuş olurlar. Düzenli bakımını yaptığınız ve doğru kullanım uyguladığınız taktirde sahip olduğunuz ürünleri uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Öyle ki bir süre sonra duygusal bir bağ oluştuğunu görürsünüz. Bu yüzden fırınınızı herhangi bir arıza anında kesinlikle güvenilir, işinde uzman bir teknik servise göstermelisiniz. Eğer uzman servisten hizmet almadığınız taktirde fırınınıza deneme yanılma yöntemiyle tamir yapılma olasılığı çok yüksektir. Bu da çoğu zaman sorunun daha da büyümesine neden olur.

Hotpoint Ariston fırın bakımı, tamiri ve onarımı konusunda firma uzun yıllardır çözüm üretiyor. Alanında yetişmiş, deneyim sahibi, kendini geliştirmeye devam eden bir kadroya sahipler. Markanın geliştirmiş olduğu en son modelleri yakından takip ediyorlar. Bu yüzden yeni üretim fırınlarınızda dahi yardım alabilirsiniz. Diğer taraftan firma, uzun süredir hizmet veriyor. Bu da en eski modellerinde dahi bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.

Uzun süredir birlikte olduğunuz fırınlarınızı dahi gönül rahatlığıyla servise emanet edebilir, ilk günkü performanslarına kavuşmalarını sağlayabilirsiniz. Gerektiğinde yedek parça değişimi ile ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatan servis, bütün bu ayrıcalıkları en uygun fiyatlarla yapıyor.

Tüm Servisleri İncele

Hotpoint Ariston Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Teknik Servis Hattı