Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Bulaşık Makinesi

Pek çoğumuz mutfakta zaman geçirmeyi, farklı tarifleri denemeyi, çeşit çeşit yemekler yapmayı ve misafir ağırlamayı severiz. Ancak mutfakta oluşacak kirli tabaklar, kaşıklar, tencereler veya bardakları yıkamaktan pek hoşlanmayız. Tam da bu durumlarda mutfakta yardımımıza koşan bir beyaz eşya bulunmaktadır ve bu beyaz eşya hem işlerimizi kolaylaştırması hem de zamandan tasarruf etmemizi sağlaması açısından oldukça işlevseldir. Bu beyaz eşyanın tarihçesi incelendiğinde ilk olarak 1850 yılında Joel Haughton tarafından icat edildiğini görülmektedir.
Türkiye’de ise bu beyaz eşyanın yerli üretimi 1993 yılında gerçekleşmiştir. Bu tarihlerden itibaren pek çok şirket tarafından bu beyaz eşya geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Bu beyaz eşya satın alınacağında oldukça fazla tercih edilen şirketlerden biri olan ve “REGAL’le söz sende” sloganı ile akıllara kazınan şirketin kuruluş yılı 2002’dir. Bahsi geçen şirket, farklı renk ve program seçenekleri ile bu beyaz eşyanın satışını gerçekleştirmektedir.
REGAL bulaşık makinesi üretici markanın yerli olması, uygun fiyatlı olması, farklı renk ve program seçeneklerinin bulunması, diğer rakiplerine oranla performansının daha iyi olması gibi sebeplerle pek çok kişi tarafından satın alınmakta ve severek kullanılmaktadır. Ancak her elektrik ile çalışan beyaz eşya gibi bu beyaz eşyada da zaman zaman çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Bu sorunlardan bazıları şunlardır:
Gürültülü çalışıyor olması,
Kirli, lekeli veya ıslak bırakması,
Suyu boşaltmaması,
Sürekli su alması veya hiç su almaması,
Alt kısımlardan su kaçırıyor olması,
Deterjanı almaması,
Yıkama programının başlamıyor olması

Karşı karşıya kalınan bu sorunlarda yapılması gereken en doğru şey teknik servisten profesyonel yardım almak olacaktır. REGAL bulaşık makinesi satın alan ve kullanan herkes ürünü uzun vadede ve sorunsuz bir şekilde kullanmak için kurulum, bakım, onarım ve tamirat gibi pek çok husus için teknik servis ile iletişime geçmelidir. Teknik serviste görev alan kişiler, beyaz eşyanızdaki sorunları kullandıkları teknolojik araç gereçleri ve mesleki bilgileri sayesinde kısa süre içerisinde tespit edecek ve kısa süre içerisinde sorunu giderecektir. İşi ustasına bırakmanın yarar sağlayacağı hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı