Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Regal Çamaşır Makinesi

Beyaz eşyalar içerisinde yer alan her makine hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Özellik ile çamaşır makinesi olmazsa olmaz bir konumdadır. Çalışma prensibi incelendiğinde mekanizma su ile deterjanı kullanarak çamaşırlardan kirleri temizlemektedir. Geçmiş ile günümüz kıyaslandığında çamaşır makinesi her yönden hayatı kolaylaştırmaktadır. Bozulduğu an ise pek çok şey alt üst olmaktadır.

REGAL çamaşır makinesi pek çok kişi tarafından tercih edilen bir markadır. Çeşitli özelliklerine bağlı olarak piyasada modelleri bulunmaktadır. Her makinede olduğu bir kullanım ömrü söz konusu olmaktadır. Kullanıma ve çevresel faktörlere bağlı olarak bu süre değişkenlik göstermektedir.

Çamaşır makinesi arıza nedenlerinin başında parçaların kullanım ömrünün dolması, yanlış kullanım, maksimum kapasitesinin zorlanması ve elektrik gelmektedir. En büyük sorunlardan biri ise elektrik kaçağıdır. Çünkü su ile temas ettiği an sizi çarpmaya başlayabilir. Mutlaka yetkin kişilerden yardım alınmalıdır.
Makine su almıyor, su atamıyor, su kaçırıyor gibi sorunlar ile sıklık ile karşılaşılmaktadır. Gürültülü çalışması, çamaşırları yıkadıktan sonra sıkmaması, amortisör arızaları yaşanan sorunlar içerisinde yer almaktadır. Çok sayıda parçadan oluşan çamaşır makinesi bütün parçaların uyum içinde çalışması halinde çamaşırları iyi bir şekilde temizlemektedir. Bu sorunların ve diğer karşılaşılabilecek sorunların temel nedenleri parçaların aşınması, bozulması ya da değişme zamanı gelmesi gibi durumlardan kaynaklı olmaktadır.

Firma başta bakım ve onarım hizmetleri olmak üzere sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli ekipleri ile en kısa süre içerisinde sorunu tespit ederek çözüm üretmektedir. Sizlerde REGAL çamaşır makinesi arızaları için firma ile iletişime geçerek profesyonel servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası kalite standartlarına sahip servis hizmeti kapsamında parça değişimi, filtre temizlenmesi, montajdan kaynaklı hataların düzeltilmesi gibi hizmetlerde yer almaktadır. Çamaşır makinesi mümkün olan en uzun sürede kullanmanın yolu ise düzenli olarak bakım yaptırmaktan geçmektedir.

Firma bakım hizmetleri konusunda profesyonel bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır. Ayrıca hem güvenilir hem de uygun fiyatlı hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. Sahip oldukları bu nitelikleri ile sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı