Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Regal Derin Dondurucu

Derin dondurucular, besinleri soğuk ortamda tutarak besinlerin uzun süreli korunmasını sağlar. Farklı özelliklerde ve farklı boyutlarda tüketiciye sunulan derin dondurucular birçok avantajı tüketiciye sunar. Hazır yemekler, kurutulmuş sebze ve meyveler gibi birçok besin ögesi daha sonra tüketilmek için muhafaza edilmelidir. Besinlerin bozulmadan sağlıklı bir şekilde korunmasını derin dondurucular sağlamaktadır.
REGAL derin dondurucu ile besinlerinizi istediğiniz gibi koruyabilir, tüketebilirsiniz. REGAL, farklı özelliklere sahip derin dondurucuları tasarlayarak tüketiciye sunuyor. Tüketiciler tarafından tercih edilen derin dondurucular farklı sebeplerden dolayı arızalanabiliyor. Her elektronik eşyada olduğu gibi derin dondurucuların da belirli bir kullanım ömrü bulunuyor. Eğer derin dondurucunuzu kullanım şartlarına uygun olarak kullanmazsanız veya gerekli bakım işlemlerini uygulamazsanız derin dondurucunuzun kullanım ömrünü kısaltmış olursunuz.
Derin dondurucunuzun eskisi gibi soğutmadığını ve su akıttığını görüyorsanız ya da derin dondurucunuzdan ses geliyorsa teknik servis ekibinden destek almanız gerekmektedir. Teknik servis ekibi adresinize gelerek derin dondurucunuzu inceler ve gerekli işlemleri gerçekleştirir. REGAL derin dondurucu için teknik servis ekibinden yardım almanız sizin için avantajlı olacaktır.

Teknik servis ekibinin gerçekleştireceği işlemler:
Derin dondurucunun kontrolünü yapmak
Sorunu tespit etmek
Soruna yönelik tamir, bakım ve onarım işlemlerini yapmak
İşlemler bittikten sonra derin dondurucuyu kontrol etmek

Teknik servis ekibi öncelikle derin dondurucunun kontrollerini yapmalıdır. Yapılan kontroller doğrultusunda asıl sorun belirlenir ve bu soruna yönelik tamir, bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilir. Derin dondurucu için ihtiyaç duyulan işlemler bittikten sonra ürün tekrar çalıştırılır ve herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Kullandığınız derin dondurucu için teknik servis ekibi seçerken aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurmanız gerekir.
Ekibin bilgi ve birikimi
Ekibin teknolojiden faydalanması
Ekibin doğru ve güvenilir hizmet vermesi
Doğru fiyat

Tercih edeceğiniz teknik servis ekibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Bilgi ve birikim sahibi ekip, teknolojinin sunduğu olanaklardan faydalanarak uygun fiyat aralığında doğru ve güvenilir hizmet veriyor. Kullandığınız derin dondurucu için firma ile iletişime geçerek bilgi alabilir, doğru ve uygun fiyat aralığında sizlere sunulan hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı