Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Regal Televizyon

Televizyonların hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu inkâr edilemez bir gerçektir. Teknolojik gelişmelerle birlikte pek çok yeni özelliği bünyesine katan televizyonlar her yaş grubundaki kitleye hitap etmektedir. Günümüzde tüm bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ancak televizyonlarda yayınlanan bilgilerin doğruluğu diğer kaynaklara oranla çok daha yüksektir. Çünkü televizyonlarda yayınlanan bilgiler profesyonel kişiler tarafından kontrol edilerek milyonlarca kişiye iletilmektedir.

Güvenilir bilgi kaynağı olmasının yanı sıra televizyonlar, tüketici olan bireylerin yeni markalar, yeni ürünler, yeni hizmetler veya yeni kavramlar hakkında da bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Ayrıca yayınlanan televizyon şovları, pek çok farklı ülkeye ait spor turnuvaları veya geniş çizgi film yelpazesi nedeniyle de evlerimizin baş köşelerindeki yerlerini almışlardır. Hayatımızda önemli bir alana sahip olan televizyonlar vazgeçilmez teknolojik aletler olması nedeniyle de pek çok modelde sürekli olarak üretilmektedir. Kullanılacak alana bağlı olarak her türlü boyutta bulunabilen televizyonlar ekran kalitesine ve tercihe bağlı olarak değiştirilebilen özelliklere de sahip olabilmektedir.

REGAL televizyon, uzun süredir piyasalarda bulunan bir markadır. Pek çok modelde ürettiği LCD, plazma veya LED TV televizyonları ile pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Ancak her elektronik alette olduğu gibi televizyonlarda da gerek kullanıma gerek üretimine bağlı arızalar oluşabilmektedir.

Firma eğitimli elemanları sayesinde bu markadaki televizyonların bütün modellerindeki arızaları başarılı şekilde onarması nedeniyle müşteriler tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Piyasadaki pek çok teknik servise göre üst düzey kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Hatalı kullanımla ilgili bir durumdan kaynaklı olan arızalarla ilgili müşterilerini bilgilendirerek, müşterilerinin bu şekilde tekrar bir sorun yaşamasını engellemektedir.

Televizyonlarda oluşan arızaların pek çoğu teknik arızalardan kaynaklanmaktır. Televizyondan ses geldiği halde görüntü olmaması ya da görüntünün var olup sesin gelmemesi, televizyonun sinyal alamaması gibi arızaların onarımı her model için farklılık göstermektedir. Bu yüzden de oluşmuş arızaların alanında uzman kişiler tarafından onarılması gerekmektedir. Firma sunmuş olduğu REGAL televizyon modellerindeki hızlı teknik arıza servisi hizmeti ile de herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçmektedir.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı