Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Regal Fırın

Mutfakların olmazsa olmazı haline gelen fırınlar birbirinden lezzetli yemekler hazırlamak için büyük bir avantajdır. Türk mutfağı son derece geniş bir mutfak olduğundan fırın yemekleri de büyük bir alan kaplar. Sıklıkla kullanılan fırınlarda zaman zaman sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Böylesi teknik sorunlarda yardımınıza koşan firma hizmet kalitesinden taviz vermemektedir. Kalitesini yüksek seviyeye çıkarmak isteyen firmanın başarısı da sektörde yer alan bütün firmalar tarafından kabul görmektedir. Mevcut konumundan memnun olan fakat daha iyi seviyelere yükselmek isteyen firmanın gerçekleştirdiği hizmetler kalitesinin ve başarısının en büyük kanıtıdır. Uzun yıllardan veri fırın tamirine dair hizmetler veren firma tecrübe edinerek fark yaratıyor. Firmanın tecrübesi sayesinde pek çok avantaj da hizmetlere yansımış oluyor.

REGAL fırın markasının her türlü teknik sorununu kısa sürede tespit eden firma çözüm önerileri geliştirerek sorunları ortadan kaldırmaktadır. Profesyonel bakış açısıyla hizmet sunan firmanın yenilikçi ruhu da başarısına başarı katmaktadır. Sektörde ki bütün gelişmeleri takip ederek işinde kullanan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkaran firma kusursuzlukla hareket etmektedir. Hizmetlerini sıfır hatayla gerçekleştiren firma adını dört bir yana duyurma imkânını da elde etmiştir.

Tamamen profesyonel isimlerin hizmet sunduğu REGAL fırın markası güvenilir ellere emanettir. Müşterileriyle karşılıklı güven bağı oluşturan firma bütün ayrıntıları düşünerek hareket etmekte ve hedefine hızla yaklaşmaktadır. Firmanın çatısı altında yer alan ve kaliteli hizmetleriyle adından söz ettiren ekip tam donanımlıdır. Profesyonel ekibi sayesinde büyük başarılara imza atan firma sektörün iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Her ne sebepten olursa olsun oluşan arızaları pratik şekilde çözün ve garanti vaat eden firma gün geçtikçe müşteri kitlesini artırmaktadır. İhtiyaç anında hızlı hizmet imkânıyla müşterisinin yanında olmayı başaran firmanın hizmetlerinden memnun kalmayan yoktur. Kalitesi, kusursuz hizmetleri ve üstün başarısıyla öne çıkan firma fiyatlarıyla da dikkatlerin odağı haline geliyor. Firmanın gerçekleştirdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için site üzerinde mevcut olan telefon numarasını arayabilir destek ekibiyle görüşebilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı