Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Regal Fırın

Yakın zamana kadar lüks teknoloji cihazları arasında yer alan ve sınırlı mekânlarda yer alan klimalar artık ihtiyaç halinde her yerde mevcuttur. Hatta yaygınlaşma hızı o kadar yüksek ki en az diğer elektronik eşyalar kadar büyük bir öneme sahiptir. Son derece yaygın kullanım alanına sahip olan ve gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşan klimaların arızaları da kaçınılmaz hale gelmektedir. Pek çok sebepten kaynaklı olan arızaların önüne geçmek ve gerekli hizmeti sunmak için yoğun şekilde çalışan firma farkını gözler önüne sermektedir.

Firmanın sunduğu hizmetlerde yüksek kalite ve başarı gözlemlenmektedir. Müşteri merkezli hizmetleriyle dikkatlerin odağı haline gelen firma sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlarda bulunarak kapasitesini artırmaktadır.
REGAL klima bazen montaj nedeniyle bazen ise elektrik bağlantısı, bakım gecikmesi ya da sistem basıncı nedeniyle arızalanmaktadır. Arızalanma nedeni her ne olursa olsun firma hizmet vererek gerekli onarımları gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin zor durumda kalmasını istemeyen firma sürekli olarak hizmet vermekte ve hizmette sınır tanımamaktadır. Gece gündüz demeden gerçekleştirilen hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Garantili ve güvenilir hizmetlerin en doğru adresi olarak öne çıkan firmanın markalaşma yolunda ki hızlı adımları takdire şayandır.

Klima kaynaklı arızalar ortaya büyük tehlikeler çıkmasına neden olabilir. Firma bu tehlikelerin önüne geçmek ve riskleri en aza indirmek için profesyonel şekilde çalışmaktadır. REGAL klima arızaları sıradan ya da tecrübesiz kişiler tarafından gerçekleştirilmemeli aksi halde sorunlar daha ciddi boyuta ulaşmaktadır. Firmanın bu yönde sağlamış olduğu en büyük avantaj da profesyonel kadrosudur. Yüksek tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olan firma çalışanları dakikalar içerisinde profesyonel işler neticelendirmektedir.

Genellikle aynı gün içerisinde sonlandırılan tamir işlemleriyle firmanın hizmet hızı kanıtlanmaktadır. Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan arızalar ve arıza nedeniyle oluşan ihtiyaçlar hayat koşullarını etkilemektedir. Firma müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için daima ekibini genişletmekte ve yeni çalışanlarla işine devam etmektedir.

Firmanın gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için firmanın internet sitesine göz atabilirsiniz. Sitede yer alan numarayı kullanarak hizmet talep edebilirsiniz.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı