Vasfi Elektronik
Başa Dön
Regal

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Regal Buzdolabı

Yiyeceklerimizin ve içeceklerimizin hem soğuk kalmasını sağlamak hem de kullanım ömürlerini arttırmak için kullandığımız beyaz eşyanın pek çok kullanım alanı mevcuttur. Bunlardan bazıları; evler, işyerleri, araçlar ve marketlerdir. İlk olarak 1913 yılında Chicago’da üretilen bu beyaz eşyanın, Türkiye’de yerli üretiminin gerçekleşmesi 1961 yılında olmuştur. Bu beyaz eşyada çalışma prensibi olarak buhar sıkıştırma yöntemini kullanılmaktadır. Zaman içerisinde ortaya çıkan ihtiyaçlar bu beyaz eşyanın çeşitlerinin de üretilmesini sağlamıştır. 2002 yılında Zorlu Holding tarafında kurulan ve “REGAL’le söz sende” sloganı ile adında sıklıkla bahsettiren şirket, beyaz eşya üretimi konusunda oldukça iddialıdır.
REGAL buzdolabı yazıp internet tarayıcısından arama yapıldığında kullanıcıların karşısına pek çok ürün çıkacaktır. Bu ürünler; no-frost üstten donduruculu, no-frost alttan donduruculu, çift kapılı ve büro tipi olmak üzere sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma arasından ihtiyaca en uygun olan belirlenerek satın alınabilir. Satın alınmış olan bu beyaz eşyanın tüm kurulum, bakım, onarım ve tamiratı ise teknik servisin sorumluluğu altındadır. İletişim adresleri üzerinden kolaylıkla ulaşılabilen teknik servisler, ihtiyaç duyulan tüm konularda müşterilerine kısa süre içerisinde çözümler sunmaktadır. Beyaz eşyalarını emanet edeceğiniz teknik servisin seçiminde hassas davranılması, kullanıcılar için bir hayli önemlidir.

Bu beyaz eşyayı kullananların karşı karşıya kaldığı başlıca sorunlar şunlardır:
Bölgesel olarak yoğun bir buzlanma yaşanması,
Besinlerin kısa süre içerisinde bozulması,
Kapılarından birinin veya ikisinin de aktif olarak kullanılamaması,
Gürültülü veya sarsıntılı çalışması,
Dondurucu veya soğutucu bölgeden birinin işlevini kaybetmesi,
Kapıların açılış yönünün değiştirilmek istenmesi,
Devre elemanlarından birinin zarar görmesi vs.

Beyaz eşya kullanan pek çok kişi gibi sizlerde bu sorunlar veya bu sorunların benzerleri ile karşı karşıya geldiyseniz yapmanız gereken şey; fişini prizden çekmek ve teknik servise iletişim adresleri üzerinden ulaşmak olacaktır. Bu işin eğitimi almış teknik servis elemanları, REGAL buzdolabı kullanıcılarının karşı karşıya kaldığı sorunları kısa süre içerisinde tespit edecektir. Tespit edilmesinden sonraki aşama ise sorunun giderilmesini sağlamak olacaktır.
Müşteri memnuniyetini sağlayamamış, her zaman ulaşılabilir olmayan ve kaliteli malzemeler kullanıp kaliteli işçilik göstermeyen hiçbir teknik servis tercih edilmemelidir.

Tüm Servisleri İncele

Regal Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı