Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi her geçen gün hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak yaygınlaşmaktadır. Artık hemen her evde bulaşık makinası bulmak mümkündür. Dolayısıyla yaygın kullanımı ile birlikte çeşitli problemleri de beraberinde getirmektedir. Çünkü yaygın kullanımında dolayı uzun vadede teknik problemler yaşanabilmektedir. Diğer beyaz eşyalar gibi kullanıcılar teknik servis hizmetlerine müracaat etmektedir. Teknik sorunlar beraberinde bakım ve onarım hizmetlerini zorunlu kılmaktadır.

SEG Bulaşık Makinesi olarak makinalarınızın her türlü bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmiş bir firma olarak yıllardır hizmet vermektedir. Bulaşık makinalarınızın teknik sorunlarını ivedilikle çözen bir firma olarak sizlerin huzurundadır. Kaliteli ve uzun ömürlü hizmetleri bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerle beraberdir. Bulaşık makinası bakım, tamir ve onarım işlemlerine dair aklınıza ve başınıza gelebilecek her türlü sorunu çözmeyi güvence ediyoruz.

Firma kurulduğu ilk günden beri ticari kazancın ötesinde hizmet kalitesini önceleyerek müşterilerinin talep ve beklentilerine karşılık vermektedir. Bugün de sahip olduğu geniş müşteri kitlesiyle verdiği kaliteli hizmetlerin karşılığını almıştır. Emin adımlarla yoluna devam ederek sizlerin müracaat edeceği ilk adres olmaya devam etmektedir.

SEG Bulaşık Makinası beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunma anlayışı ile hareket etmektedir. Hizmet verdiği sektörde farkı yakalamış ve ortaya koymuş bir firma olarak rağbet edilmektedir. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak verdiği hizmetleri de bu amaçla yerine getirmektedir. Deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle iletişime geçtiğiniz andan işlemlerin sonuna kadar memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktadır. Ticari kaygıdan uzak ve iş etiğine uygun bir hizmet politikasına sahiptir.

Firma müşteri memnuniyetini sağlamak adına bütçenize hitap eden en uygun fiyatlarla bu hizmetleri sizlere getirmektedir. Hizmet verdiği sektörde en uygun fiyatları sunan firmalardan bir olarak sizleri düşünerek fiyatlandırma yapmaktadır. Bakım onarım hizmetlerini en uygun fiyatlarla, güvenceli bir şekilde ve uzun vadede memnun kalacağınız şekilde alacağınız nadir adreslerden bir olarak sizlerin hizmetindedir. Yılların deneyimini bünyesinde barındıran ve sizlerin talep ve beklentilerine cevap verebilecek her türlü teknik donanıma sahip bir firma olarak bir telefon kadar yakınınızdadır.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı