Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Fırın

Fırın mutfakların vazgeçilmez bir parçası olarak yemeğin olduğu her mekanda sıklıkla kullanılan bir ürünüdür. Öyle ki önemli bir ihtiyaç olarak hayatımızda yer almaktadır. Yaygın kullanımın beraberinde getirdiği üretim, tüketim, teknik servis ve daha pek çok faaliyetle başlı başına bir hizmet birimidir. Burada en çok da bakım ve onarım hizmetlerini kapsayan teknik servis ön plandadır.

Fırınlar yaygın kullanımından dolayı uzun vadede teknik arızalar verebilmektedir. Fırın ve benzeri ürünler çok kullanmaktan kaynaklı pek çok probleme yol açabilmektedir. Bu problemler teknik servis kapsamına girmekte olan bakım ve onarım işlemleridir.

SEG fırın teknik bakım ve onarım hizmetlerini yıllardır sizlere sunarak fırınlarınızı onarmaktadır. Firma olarak fırınlarınızla ilgili aklınıza ve başınıza gelebilecek her türlü soruna teknik çözümler üretmektedir. Bu çözümleri iletişime geçtiğiniz andan itibaren ivedilikle hallederek en kısa zamanda sizlere fırınlarınızı teslim etmektedir. Sizleri bu hizmetleri verirken tecrübeli ustalar ve güler yüzlü personellerden oluşan bir ekiple sunmaktadır.

Firma kurulduğu ilk günden beri bakım ve onarım hizmetlerini müşteri beklentisinin ötesinde bir hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Ticari kaygıya düşmeden kaliteyi ön planda tutmaktadır. Kaliteli, sağlam, uzun dönemde memnun kalacağınız hizmetleri sizlere güvence vererek sunmaktadır. Fırınlarınız teslim edeceğiniz emin eller olarak ilk günden beri sizlerledir. Hizmet politikası olarak müşteri memnuniyetini önceleyen bir firmadır.

SEG fırın teknik servis olarak fırınlarınız için gerekli her türlü hizmeti verecek teknik donanıma sahip olarak müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Bakım ve onarım işlerinde müracaat edeceğiniz güvenli bir adrestir. Fırınlarınıza dair aklınıza ve başınıza gelebilecek her türlü arıza için teknik hizmetler sunan bu firmaya müracaat etmeniz yeterlidir. Memnun kalacağınız hizmetlerle her daim başvuru noktanız olacaktır.

Firma sizlerin bütçesini göz önünde bulundurarak piyasadaki en makul fiyatlarla hizmet vermektedir. Çalışma etiğine sahip olarak sizlere sunduğu her türlü hizmeti özveriyle yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapılması gereken her şeyi hakkıyla yerine getirerek hizmet verdiği sektörde itibarlı bir konuma sahiptir. Hizmetleri görmek için sizlere bir telefon kadar yakındadır.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı