Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinası günümüzde en yaygın şekilde kullanılan beyaz eşyalardan biridir. Her evde çamaşır makinesi olduğu ifade edilirse abartı olmaz. Evlerin dışında belli başlı kurumlarda, yani insanların yaşadığı ve kaldığı her yerde çamaşır makinesi de vardır. Dolayısıyla üretim, tüketim, tamir, bakım ve onarım faaliyetleri açısından önemli bir malzemedir. Çamaşır makinası sık sık kullanılan bir ürün olduğu için uzun vadede tahrip olabiliyor ve bakım ve onarım hizmeti gerektirebiliyor. Bu nedenle bu hizmetleri yapan teknik servis ayrıca önemli olup son derece yaygındır.

SEG çamaşır makinası teknik servis hizmetleri vererek böylesi bir ihtiyacı gidermektedir. Firma çamaşır makinası teknik servis hizmetleri vererek bakım, onarım, tamirat işlerinin hepsini üstlenmektedir. Deneyimli ustalar ve güler yüzlü işini bilen bir ekiple sizlere bu alanda hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sektörde geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Bu da verdiği kaliteli hizmetlerin neticesidir.

Çamaşır makinalarına dair her türlü teknik problemi ustalıkla ve ivedilikle hallederek sizlere en sağlam şekilde ve uzun vadede memnun kalarak kullanacağınız şekilde sunmaktadır. Yıllardır sağlam ve güvenceli bir hizmet sunmaktadır. Herhangi bir probleme mahal vermeden çamaşır makinalarınızı sizlere teslim etmektedir.

SEG çamaşır makinası müşteri ile iletişime geçtiği andan itibaren son derece hızlı ve seri bir şekilde hizmet vererek hem değerli zamanlarınızı sizlere teslim etmekte hem de yaşamınızı aksatan bu problemi en iyi şekilde çözmektedir. Ticari kaygıya düşmeden müşteri memnuniyetini ve iş etiğini benimsemiş bir firmadır. Dolayısıyla sizlerin talep ve beklentilerini karşılayacak her türlü teknik donanıma sahiptir.

Sizlere bu hizmetleri sunarken bütçenize hitap eden en makul fiyatları sunmaktadır. Hizmet verdiği sektörde fiyatlandırma olarak en uygun fiyatlarla sizlerin huzurundadır. Kaliteli, sağlam ve uzun dönemde sorunsuz geçirebileceğiniz bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Tüm bunlarla hizmet verdiği sektörde en iyiler arasında yer almaktadır. Çamaşır makinası ve bakım-onarım deyince aklınıza gelen ilk adres olmaya devam etmektedir. Çamaşır makinalarınızı emanet edeceğiniz emin eller olarak sizlere hizmet vermektedir. Hizmet görmek için telefon numaralarından iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı