Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Klima

Klimalar, insanların yaşadığı ortamların ısıl dengesinin ayarlayarak konfor düzeyi yüksek bir ortam oluşturması üzerine tasarlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü’nün açıkladığı verilere göre bir ortamın ısıl konfor şartını sağlayabilmesi için bu ortamın sıcaklık değerinin 17 ̊C’nin üzerinde ve 22 ̊C’nin de altında olması gerektiğini göstermektedir. Daha önceden sıcak iklim kuşaklarında sıklıkla kullanılmakta olan klimalar ilerleyen teknoloji ile bünyelerine eklenen yeni pek çok özelliği sayesinde günümüzde hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Artan klima ihtiyacının karşılanabilmesi için ise pek çok firma pek çok modelde klima üretmeye başlamıştır. Ancak her elektronik alette olduğu gibi klimalarda da zaman zaman arızalar meydana gelebilmektedir.

SEG klima, günümüzde tercih edilen klima markalarından biridir. Pek çok farklı modelinin mevcut olması nedeniyle de piyasada yerini almıştır. Klimanın yanlış kullanılması, uzun süre bakımının yapılmaması veya uzun süreli kullanımı gibi nedenlerle bazı zamanlarda klimalarda arızalar oluşabilmektedir.

Firma bu markanın tüm modelleri için sunmuş olduğu teknik arıza onarımı ve klima bakım hizmeti ile sektöründe tercih edilen firmalar arasında ön sıralarda yer alıyor. Özellikle klima ile yaşanan sorun hakkında firma ile iletişime geçildiği takdirde arıza kaydının hemen oluşturularak en yakın zaman diliminde de sorunu çözmek üzere harekete geçen uzman kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Klimaların arızaları sadece iç ünite kaynaklı değil dış ünite kaynaklı da olabilmektedir. Cihazlarda oluşmuş olan arızalar elektrik tüketimini arttırmasına karşın daha az performans göstermesinin yanı sıra sağlık açısında da tehlike oluşturabilmektedir. Özellikle klima filtrelerinin yanlış montajı veya sökümü ortamdaki havayı daha da çok kirletebilmektedir. Bu yüzden klima bakım ve onarımlarının bilirkişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Firma sunmuş olduğu SEG klima modellerindeki dış veya iç ünite kaynaklı arızaları tespit ederek, bu arızaların onarımı veya aylık, yıllık olarak yapılan klima bakım servisleri ile de kaliteli hizmet sunmaktadır. Sektördeki pek çok farklı firmaya karşın yüksek kalitedeki hizmetini uygun fiyatlı olarak sunmuş olması nedeniyle de her geçen gün tercih edilmeye devam etmektedir.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı