Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Televizyon

Günümüzde artık her evde bir televizyon bulunmaktadır. Ve birçok aile günlük olarak ortalama 3 ile 5 saate yakın bir zamanı televizyon izleyerek geçirmektedir. Gelişen teknolojinin birçok elektronik cihaza olumlu etkileri olduğu gibi televizyonlarda bu teknolojiden pozitif olarak etkilenmişlerdir. Artık televizyonlarda akıllı olmuş ve internet bağlantısı gibi birçok fonksiyon eklenmiştir. Bu bağlantı sayesinde istenilen birçok film online olarak televizyonlardan izlenebilir bir hale gelmiştir. Hayatımızda önemli bir yer teşkil eden televizyonların arızalanması her ne kadar can sıkıcı bir durum olsa da tamiri için kaliteli ve güvenilir bir servis tercih edilmesi o kadar önemlidir. Alanında tecrübeli, eğitimli ve profesyonel ustaları barındıran televizyon tamir servisinin tercih edilmesi durumunda talepleriniz kısa sürede karşılanmaktadır.

SEG televizyon kullanıcıları gerek elektrik akımlarındaki dalgalanmalar gerekse yanlış kullanımlar sonucunda televizyonlarında arıza ve problemler ile karşılaşabilmektedirler. Profesyonel bir teknik tarafından hizmet almanız durumunda mağduriyetiniz kısa zaman içerisinde giderilebilecektir. Televizyonlar elektronik cihazlar olduğu için tamir aşamasında parçalarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda yedek parçanın uluslararası standartlara uygun kalitede orijinal parça olmasının önemi büyüktür. Çünkü bu sayede kısa süre içerisinde yeniden bir arızanın çıkmasının önüne geçilmiş olunur. Tercih etmeye karar verdiğiniz servisin ulaşılabilir olması ve taleplerinize yönelik doğru teşhis ve tespitleri ile kısa sürede çözümler getirebilmelidir. Hiç kimse uzun süre yaşam alanında televizyondan uzak kalmak istemeyecektir. SEG televizyon konusunda uzman olan ekipler sayesinde tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler bulunabilmektedir.

Yukarıda belirtilen tüm hususlara dikkat edilmesinin yanı sıra tamirat sonrası teknik servis tarafından sunulacak olan garanti ve onun süreside önemlidir. En az 6 aylık bir garantinin verilmesi yararlı olmaktadır. Bu süre içerisinde tekrar aynı bir arızanın meydana gelmesi durumunda bütçenizi korumuş olursunuz. Maalesef günümüzde birçok teknik servis yeterli tecrübe ve eğitime sahip olmayan ekip ile çalışmaktadırlar.

Bu durum ise sunulan hizmeti kalitesizleştirmekte ve taleplere istenilen süre içerisinde olumlu yanıtlar verilememektedir. Tamir yapılmak üzere evinizden alınan televizyonun tamir edilmeden geri getirilmesi ve üzerine de ücret talep edilmesi can sıkıcı olabilmektedir. Güvenilir ve profesyonel hizmet sunan teknik servisleri tercih etmek yararlı olacaktır.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı