Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Buzdolabı

Buzdolabı evlerin ve yemek gıda ve yemek sektöründe hizmet verenlerin vazgeçilmezidir. Bir yılın üç yüz atmış beş günü yirmi dört saat çalışır. Olmazsa olmaz buzdolapları uzun vadede bu kadar yaygın kullanımdan sonra teknik arızalar gösterebilmektedir. Kullanım süresi uzun olmakla birlikte bakım ve onarım isteyen beyaz eşyalar arasında ilk sıralardadır. Ayrıca bakımı da aciliyet gerektiren bir eşyadır.

SEG buzdolabı böyle bir hizmeti sizlere en iyi şekilde sunmayı amaç edinmiş bir firma olarak hizmet vermektedir. Teknik servis hizmetleri veren firma buzdolabının bakım, onarım ve tamirat gibi her türlü teknik arızayı gidermekte ve buzdolaplarınızı sizlere sağlam bir şekilde teslim etmektedir. Buzdolabı soğutucu olarak kullanıldığı ve gıdaları muhafaza amaçlı olduğu için bazen birkaç saatlik bir arıza bile büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle teknik sorunların ivedilikle halledilmesi gerekmektedir.

Buzdolabı bakım ve onarımında tecrübeli ustalarla ve güler yüzlü bir ekiple sizlere hizmet veren firma iletişime geçtikten itibaren bütün işlemleri ivedilikle hallederek sizlere buzdolabını en iyi şekilde arızasız teslim etmektedir. Sonrasında uzun dönem memnuniyetle ve bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bir buzdolabı sizin hizmetinizdedir.

SEG buzdolabı buzdolabı bakım ve onarım hizmetleri ile sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermektedir. Firma eşyalarınızı teslim edeceğiniz güvenli adres olarak yıllardır bu sektörde çalışmaktadır. Geniş müşteri kitlesine sahip olan firma böylelikle verdiği kaliteli hizmetleri tescillemektedir. Bakım ve onarım hizmetlerinde esas olan sağlam ve uzun ömürlü bir hizmeti verme güvencesiyle kurulduğu ilk günden beri sizlerin huzurundadır. Firma olarak piyasayı yokladığınızda sizlere sunduğu hizmetlerin farkını göreceksiniz. Sizlerin bütçesine uygun olarak düzenlediği en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Ticari kazancın ötesine geçerek müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Kaliteli, sağlam, uzun vadede kalıcı ve makul fiyatlarla hizmet görmek isteyen müşterilerin buluşma noktası olarak bu sektörde hizmet vermeye istikrarla devam etmektedir. Firma ve verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Beklentilerinizi ötesinde bulacağınız hizmetleri ile sizlerin memnuniyetini güvence etmekte ve müşterinin yanında bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı