Vasfi Elektronik
Başa Dön
Seg

Yetkili Servisi

NELER YAPIYORUZ?

Seg Derin Dondurucu

Derin dondurucular, pek çok gıdayı çok düşük sıcaklıklarda dondurarak uzun süreler boyunca gıdaları bozulmadan saklayacak şekilde tasarlanmış cihazlardır. Doğal beslenmenin öneminin her geçen gün artmasıyla birlikte de derin dondurucular sıklıkla gündeme gelmektedir. Özellikle yeni yetişmiş meyve ve sebze çeşidi yönünden diğer mevsimlere oranla zengin olan yaz mevsiminde pek çok gıda insanlar tarafından kış aylarına kadar saklanmak istenmektedir.
Sadece sebze ve meyve değil pek çok et türü de derin dondurucular sayesinde uzun süreli olarak güvenle saklanabilmektedir.

Yemek depolamak için de en uygun cihaz olan derin dondurucular, depolanan besinlerde herhangi bir bakteri veya mantar üremesine engel olması nedeniyle de sağlık açısından bir tehdit oluşturmamaktadır. Pek çok modelde üretimi olan derin dondurucuların farklı boyutlarda üretilmesi nedeniyle de her alana uygun olan çeşidi rahatlıkla bulunabilmektedir. Ancak kapasitesinin üzerinde gıda depolanması, temizliğinin iyi yapılmaması veya hatalı üretim gibi farklı nedenlerden dolayı derin dondurucularda arızalar meydana gelebilmektedir.

SEG derin dondurucu, farklı boyutlarda ürettiği pek çok derin dondurucu ile tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle uygun fiyatlı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak dondurucunun kapağının sık sık açılıp kapatılması, derin dondurucunun modeline göre belli olan kapasitesinin üzerinde gıdanın depolanması gibi kullanım hatalarının dışında hatalı üretiminden kaynaklı olarak kapakların tam oturmaması, soğutma mekanizmasının düzenli çalışmaması gibi nedenlerle de pek çok arıza oluşabilmektedir.

Firma bu derin dondurucular için sunmuş olduğu teknik arıza onarımı veya hatalı kullanımdan kaynaklı arızaların tamir hizmeti ile sektöründe en çok tercih edilen firmalar arsında yer almaktadır. Oluşan arıza onarımlarının yapılması için derin dondurucu arızalarına ilk sırayı veren firma uzman ekibi sayesinde de müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Derin dondurucularda meydana gelen arıza, soğutma sisteminin işlev dışında kalmasıyla içerisindeki yiyeceklerin bozulmasına sebep olmakla birlikte maddi kayıplara da neden olmaktadır. Firma SEG derin dondurucu modellerinde yaşanan arızaların herhangi bir kayıp oluşturmadan giderilebilmesi için hızlı onarım hizmeti ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Tüm Servisleri İncele

Seg Servisler

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Derin Dondurucu
Klima
Televizyon
Teknik Servis Hattı